Sluiten
...

Nieuws & Pers


Nieuw: 100G Server QSFP28 Netwerkkaart met Intel® E810 Chipset en RDMA ondersteuning

Dordrecht, 02-2021

Voor als het echt snel moet, een 100G netwerkkaart met 2 poorten en PCI-E 4.0 x16 aansluiting!

Ondersteuning voor iWARP/RDMA en RoCEv2/RDMA voor directe toegang tot het RAM geheugen.

Uiteraard ondersteuning voor Windows Server, Linux, VMware en geschikt voor 24/7 intensief gebruik in servers en workstations.

Op voorraad in eigen magazijn en verkrijgbaar vanaf € 599,95 excl BTW.

bekijk product »


Uptimed in de pers: 10 gigabit internet aanleggen: wat heb je nodig?

Dordrecht, 12-2020

Op PCM Web, het online platform van het welbekende blad PCM, is een artikel verschenen over wat je allemaal nodig hebt voor een 10 Gigabit netwerk.

Van switches tot netwerkkaarten, transceivers en bekabeling allerlei zaken komen aan bod. Uiteraard met de producten van Uptimed in de hoofdrol!

Dit artikel is ook verschenen in het fysieke magazine, editie 2020-2, pagina 132 t/m 136.

lees artikel »


Nieuw: 10G Server SFP+ Netwerkkaart met Marvell QLogic QL41102A Chipset en RDMA ondersteuning

Dordrecht, 08-2020

Wederom een 10G SFP+ netwerkkaart met twee poorten, maar dan voorzien van een chipset met enorm veel features.

Universal RDMA: RoCE, RoCEv2, iWARP en Storage over RDMA: iSER, SMB Direct, S2D NFSoRDMA, CEPHS over RDMA - Deze kaart kan het allemaal!

Uiteraard ondersteuning voor de meest populaire besturingssystemen en geschikt voor 24/7 intensief gebruik in servers.

Verkrijgbaar vanaf € 119,- excl BTW.

bekijk product »


Nieuwe chipset voor onze betaalbare 10G Workstation netwerkkaart

Dordrecht, 01-2020

Onze meest betaalbare 10G netwerkkaart krijgt een upgrade! De Tehuti Networks TN4010 chipset wordt vervangen door de welbekende Aquantia AQC107.

Een haartje zuiniger, verbeterde koeling door o.a een gepeforeerde PCI-e bracket en brede ondersteuning voor allerlei besturingsystemen maakt dit een nog betere keuze voor uw high-performance workstation!

Verkrijgbaar vanaf € 79,- excl BTW en direct vanuit voorraad (eigen magazijn!) leverbaar.

bekijk product »


Nieuw: Uptimed 25G Server Dual Port SFP28 Netwerkkaart met Intel® XXV710 Chipset

Dordrecht, 05-2019

De ideale netwerkkaart voor een upgrade. Met zijn 2x 25G poorten weer een flinke stap sneller dan 10G en omdat de SFP28 aansluitingen backwards compatible zijn met SFP+ en standaard LC-LC OM3 bekabeling is een upgrade heel betaalbaar.

De XXV710 chipset is voorzien van de allerlaatste virtualisatie opties zoals Next-Generation VMDq, PCI-SIG SR-IOV, Virtual Machine Load Balancing (VLMB), VLAN support en nog veel meer!

Ga voor vertrouwd, deze server netwerkadapter bevat de originele Intel® XXV710 chipset en is daarom 100% compatible met de originele Intel® drivers. Geschikt voor intensief 24/7 gebruik in werkstations en servers door passieve koeling en het gebruik van hoogwaardige componenten.

bekijk product »


Nieuw: Uptimed 1G SFP Single-Mode Transceivers

Dordrecht, 03-2019

Hoewel Uptimed gespecialiseerd is in verbindingen van 10 Gigabit en sneller, wordt er af en toe toch om 1G gevraagd, vandaar bij deze nu ook in het assortiment: 1 Gigabit SFP Transceivers in Single-Mode LX 1310nm 10KM. Uiteraard ook in 10G SFP+ beschikbaar!

Naast de al beschikbare 1G SFP Multi-Mode SX 850nm 550m zijn ze nu vanuit voorraad leverbaar!

bekijk product »


10G Server SFP+ Netwerkkaart met Mellanox® ConnectX-3 EN Chipset in Dual Port uitvoering!

Dordrecht, 01-2019

De 10G Server SFP+ Netwerkkaart met Mellanox® ConnectX-3 EN Chipset is nu beschikbaar in Dual Port uitvoering.

Met zijn vanafprijs van € 99 is deze kaart ook nog eens heel betaalbaar!

bekijk product »


Maak van een SFP+ poort een RJ45 aansluiting!

Dordrecht, 03-2018

Zet uw infrastructuur flexibel in en gebruik deze transceiver om een 10G SFP+ poort om te zetten in een RJ45 poort met ondersteuning voor 10M/100M/1G, NBASE-T (2.5G en 5G) en 10GBASE-T!

Handig als u wilt verbinden met apparaten zonder SFP+ aansluiting. Compatible met veel verschillende merken & uiteraard voorzien van de unieke Uptimed® Compatibiliteitsgarantie!

bekijk product »


Uptimed 10G Server Dual Port RJ45 Netwerkkaart met Intel® X550 Chipset

Dordrecht, 02-2018

De opvolger van de welbekende X540 is er! Beiden met dubbele 10G poort dus de X550 is niet sneller, maar wel zuiniger (dus koeler!), PCIe 3.0, meer features en heeft langere ondersteuning.

Ga voor vertrouwd, deze server netwerkadapter bevat de originele Intel® X550 chipset en is daarom 100% compatible met de originele Intel® drivers. Geschikt voor intensief 24/7 gebruik in werkstations en servers door passieve koeling en het gebruik van hoogwaardige componenten.

bekijk product »


Uptimed® lanceert zeer betaalbare 10G Workstation RJ45 netwerkadapter!

Dordrecht, 01-2018 - Tijdelijk verkrijgbaar vanaf € 79!

Eindelijk is het zover, 10 Gigabit wordt wederom een stuk betaalbaarder door deze Uptimed 10G Workstation RJ45 netwerkkaart met NBASE-T ondersteuning. (5G over Cat 5e, 10G over Cat 6 en hoger!)

lees volledige bericht »


Uptimed® lanceert 40 Gigabit Server Netwerkadapter

Dordrecht, 10-2017 - Uptimed® kondigde deze maand de officiële release aan van een betaalbare 40 Gigabit Server netwerkadapter.

Ga voor vertrouwd, deze server netwerkadapter bevat de originele Intel® XL710 chipset en is daarom 100% compatible met de originele Intel® drivers. Geschikt voor intensief 24/7 gebruik in werkstations en servers door passieve koeling en het gebruik van hoogwaardige componenten.

lees volledige bericht »



Uptimed® introduceert 10G SFP+ DAC Kabels

Dordrecht, 09-2017 - Razendsnel op de korte afstand

We hebben het voor elkaar, zeer betaalbare 10G Direct-Attach (Twinax) kabels met hoge compatibiliteit! O.a: Cisco, DELL, Juniper, en nog veel meer! (40+ merken!)...lees volledige bericht »

Uptimed® levert 's Werelds eerste stille, 16 poorts Managed 10 Gigabit switch

Dordrecht, 05-2017 - Uptimed® levert op basis van de bestaande Ubiquiti ES-16-XG 16-Poorts 10G switch een model met de Uptimed® Silent Kit.

De Ubiquiti ES-16-XG is standaard uitgevoerd met twee zeer kleine, hoogtoerige ventilatoren. Het geluidsniveau is hierdoor ± 36 dB. Dat is prima voor een afgesloten ruimte of rack, echter te luid voor gebruik op kantoor..lees volledige bericht »

Uptimed® heeft betaalbare NBASE-T 2.5G / 5G / 10GBASE-T Workstation netwerkadapter in ontwikkeling

Dordrecht, 03-2017 - Uptimed® is bezig met de productie van een nieuwe netwerkadapter die voldoet aan de NBASE-T en 10GBASE-T standaarden.

We hebben gekozen voor de Tehuti Networks TN4010 Controller chip in combinatie met de Marvell Alaska® X3310P PHY, passief gekoeld dus 100% geruisloos.

De eerste netwerkadapter op basis van deze chipsets wordt de Uptimed® 10G Workstation Single Port RJ45, met enkele RJ45 koper poort. Bij uitstek geschikt voor..lees volledige bericht »



Uptimed® introduceert nieuwe 10 Gigabit Workstation SFP+ Netwerkadapter

Dordrecht, 11-2016 - Uptimed® heeft een nieuwe betaalbare 10 Gigabit Workstation SFP+ netwerkadapter geintroduceerd.

Ook deze keer hebben we gekozen voor een betrouwbare chipset, deze netwerkadapter bevat de originele Mellanox® ConnectX-3 EN chipset en is daarom..lees volledige bericht »


Uptimed® lanceert nieuwe 10 Gigabit Server Netwerkadapters

Dordrecht, 09-2016 - Uptimed® kondigde deze maand de officiële release aan van de nieuwe lijn van betaalbare 10 Gigabit Server netwerkadapters.

Ga voor vertrouwd, onze server netwerkadapters bevatten de originele Intel® X520 / X540 chipset en zijn daarom 100% compatible met de originele Intel® drivers. Geschikt voor intensief 24/7 gebruik in werkstations en servers door passieve koeling en het gebruik van hoogwaardige componenten.

Er zijn meerdere varianten beschikbaar..lees volledige bericht »