Sluiten
...

25G SFP28 Multi-Mode Transceivers

Uptimed ® | Altijd verbonden met de snelheid van het licht | Vanaf € 57,81

Bestel Uptimed 25G SFP28 MultiMode Transceivers

SKU

UP-SFP28-SR-CI

Variant

25G SFP28 SR 850nm 100m - Universeel

Prijs
€ 57,81
(€ 69,95 incl BTW)
Aantal

Voorraad
6

Kenmerken 25G SFP28 Transceivers

  1. Deze Transceivers zijn compatible met de meest gangbare merken:

    Aerohive Chelsio Cisco DELL
    D-Link Draytek HP / HPE * Finisar
    Fortinet Intel * Juniper LANCOM
    Linksys Mellanox Meraki MikroTik
    NETGEAR QNAP Quanta Solarflare
    SuperMicro Synology TP-Link Ubiquiti
    Uptimed Watchguard Zyxel

    * Let op: Niet compatible met OEM HP & Intel. Uiteraard wel compatible met onze 25G netwerkkaarten met Intel chipset.

  2. Geschikt voor 24/7 gebruik in bedrijfskritische omgevingen door extra groot temperatuurbereik van 0 tot 70°C
    Voorzien van DOM voor het monitoren van belangrijke functionaliteit
  3. Al onze transceivers zijn compatible met alle Uptimed 25G SFP28 Netwerkkaarten
  4. Schokbestendige, antistatische verpakking voor veilig transport
    Inclusief 2 jaar volledige garantie
  5. Voorzien van de unieke Uptimed® Compatibiliteitsgarantie. Mocht een transceiver onverhoopt niet geaccepteerd worden in uw apparatuur dan helpen we u met een passende oplossing

Specificaties

Snelheid 25G (± 2750 MB/s)
Form Factor SFP28
Type MultiMode SR
Type connector LC
Golflengte 850nm
Maximale afstand 100 meter
DOM Ja

Extra informatie over compatibiliteit SFP28 Transceivers

Helaas zijn transceivers (ook bekend als GBIC's, modules, optics) & switches, net als inktpatronen & printers, soms voorzien van een vendor lock. Dit betekent dat de modules soms niet geaccepteerd worden in apparatuur van een ander merk.

Alle Uptimed producten zijn vendor lock vrij en universeel voor de aangegeven merken behalve HP & Intel. Helaas maken deze fabrikanten gebruik van een vendor-lock en daar bieden we soms specifiek gecodeerde transceivers voor aan.