Sluiten
...

10G Server Dual Port SFP+ Netwerkkaart met Intel® X710 Chipset

Uptimed ® | Altijd verbonden met de snelheid van het licht

Uptimed 10G Server Dual Port SFP+ met Intel X710 Chipset

Bestel Uptimed 10G Server Dual Port SFP+ met Intel X710 Chipset

SKU

UP-10G-S-X710-2SFP+

Variant

UP-10G-S-X710-2SFP+ (excl Transceivers)

Prijs
€ 165,25
(€ 199,95 incl BTW)
Aantal

Voorraad
9
SKU

UP-10G-S-X710-2SFP+2

Variant

UP-10G-S-X710-2SFP+2 (incl 2 SFP+ Transceivers)

Prijs
€ 177,64
(€ 214,95 incl BTW)
Aantal

Voorraad
9

Kenmerken X710

  1. Uptimed 10G Server Dual Port Fiber SFP+ met Intel® X710 Chipset

    Verkrijgbaar excl Transceivers of incl 2x Uptimed 10G SFP+ SR 850nm 300m - Universeel
  2. Compatible met de originele Intel® drivers en ondersteuning voor Intel® firmware updates
  3. Geschikt voor 24/7 gebruik door verbeterde passieve koeling en het gebruik van hoogwaardige componenten
  4. Maximale prestaties zonder bottlenecks door de hoge bandbreedte van de PCI-E 3.0 x8 aansluiting
  5. Drivers voor Microsoft Windows Server 2016/2019/2022, Redhat & CentOS, SUSE, FreeBSD, Ubuntu, VMWARE ESX/ESXi
  6. Compatible met alle gangbare merken zoals DELL, HP & SuperMicro
    Low Profile en Full Height bracket inbegrepen
  7. Vendor-lock vrij, compatible met alle 10G SFP+ Tranceivers en OM3 Kabels
  8. Schokbestendige, antistatische verpakking voor veilig transport
    Inclusief 2 jaar volledige garantie
  9. Het is mogelijk om 2 netwerkkaarten direct met elkaar te verbinden zonder tussenkomst van een switch
  10. VMware Compatible Getest en compatible met VMware, incl Passthrough

Specificaties X710

  • Originele Intel® Chipset
  • 2 x 10 Gigabit SFP+ poorten
    (2 x ± 1100 MB/s)
  • Compatible met Intel® X710-DA2
  • Intel® Data Direct I/O Technology
  • Virtualization Support VT-c
  • Virtual Machine Device Queues (VMDq)
  • PCI-SIG SR-IOV Capable
  • QoS en verkeersmanagement op de chip
  • Storage Over Ethernet: iSCSI, NFS
  • CNA - Converged Network Adapter
  • Intelligente offloads
  • NIC TDP 7W
  • Supported by Intel® tot minimaal 2030