Sluiten
...

1G SFP Single-Mode Transceivers

Uptimed ® | Altijd verbonden met de snelheid van het licht | Vanaf € 16,49

Bestel Uptimed 1G SFP SingleMode Transceivers

Type Prijs Aantal Stock
1G SFP LX 1310nm 10km - Universeel
€ 16,49
(€ 19,95 incl BTW)
8

Kenmerken 1G SFP Single-Mode Transceivers

  1. Deze Transceivers zijn compatible met de meest gangbare merken:

    Aerohive Chelsio Cisco (incl Meraki) DELL D-Link
    Finisar Juniper LANCOM Linksys Mellanox
    Meraki MikroTik NETGEAR QNAP Quanta
    Solarflare SonicWALL SuperMicro Synology TP-Link
    Ubiquiti Uptimed Watchguard Zyxel

    * Let op: Niet compatible met HP & Intel.

  2. Geschikt voor 24/7 gebruik in bedrijfskritische omgevingen door extra groot temperatuurbereik van 0 tot 70°C
    Voorzien van DOM voor het monitoren van belangrijke functionaliteit
  3. Al onze transceivers zijn compatible met alle Uptimed 10G SFP+ Netwerkkaarten
  4. Schokbestendige, antistatische verpakking voor veilig transport
    Inclusief 2 jaar volledige garantie
  5. Voorzien van de unieke Uptimed® Compatibiliteitsgarantie. Mocht een transceiver onverhoopt niet geaccepteerd worden in uw apparatuur dan helpen we u met een passende oplossing

Specificaties

Snelheid 1G (± 110 MB/s)
Form Factor SFP
Type SingleMode LX
Type connector LC
Golflengte 1310nm
Maximale afstand 10 km
DOM Ja

Extra informatie over compatibiliteit SFP Transceivers

Helaas zijn transceivers (ook bekend als GBIC's, modules, optics) & switches, net als inktpatronen & printers, soms voorzien van een vendor lock. Dit betekent dat de modules soms niet geaccepteerd worden in apparatuur van een ander merk.

Alle Uptimed producten zijn vendor lock vrij en universeel voor de aangegeven merken behalve HP & Intel. Helaas maken deze fabrikanten gebruik van een vendor-lock.