Sluiten
...

10G SFP(+) modules voor een betaalbare prijs

Transceivers, GBIC's, Fiber Optics, Modules, er zijn vele benamingen in gebruik en er zijn ook ontzettend veel verschillende type transceivers. De meestvoorkomende hebben we op voorraad en vind je op deze pagina. Onze transceivers zijn compatible met zoveel mogelijk verschillende merken, o.a: DELL, HPE, Intel, Ubiquiti, Cisco, Netgear, D-Link, QNAP, Zyxel & nog veel meer!

Onze focus ligt op 10G SFP+ tranceivers, maar we bieden ook een aantal anderen aan, zoals de 1G SFP naar RJ45 media converter, erg handig om bijvoorbeeld legacy netwerkapparatuur mee te verbinden.



De SFP(+) modules die wij aanbieden

Alle optics die wij aanbieden zijn van de hoogste kwaliteit en zijn getest in veel verschillende merken en soorten netwerkapparatuur. Compatibiliteit staat bij ons voorop, met name HP en Intel apparatuur bevatten vaak een vendor-lock, uiteraard hebben we hier een oplossing voor gevonden en zijn de transceivers van Uptimed® compatible met deze merken.

Welke soorten transceivers zijn er?

Er zijn veel verschillende soorten glasvezel modules en ze hebben allemaal een ander gebruiksdoel, het is dus belangrijk goed te weten welke je nodig hebt. Hier vind je een kort overzicht van de verschillende types:

  • SFP - 1 Gigabit

    SX, Multi-Mode, 850nm, 550 meter
    LX, Single-Mode, 1310nm, 5 km
    Veel voorkomende stekker: LC OM2

  • SFP+ - 10 Gigabit

    SR, Multi-Mode, 850nm, 300 meter
    LR, Single-Mode, 1310nm, 10 km
    Veel voorkomende stekker: LC OM3

  • XFP - 10 Gigabit, verouderd, opgevolgd door SFP+
  • SFP28 - 25 Gigabit

    SR, Multi-Mode, 850nm, 100 meter
    LR, Single-Mode, 1310nm, 10 km
    Veel voorkomende stekker: LC OM4

  • QSFP+ - 40 Gigabit / 4 x 10 Gigabit

    SR4, Multi-Mode, 850nm, 150 meter
    LR4, Single-Mode, 1310nm, 10 km
    Veel voorkomende stekker: MTP/MPO

  • QSFP28 - 100 Gigabit

    SR4, Multi-Mode, 850nm, 100 meter
    LR4, Single-Mode, 1310nm, 10 km
    Veel voorkomende stekker: MTP/MPO-12

Dit zijn enkel de meest voorkomende, er zijn uiteraard nog veel meer varianten!

10g Transceivers, maar dan betaalbaar

Bij Uptimed® betaal je niet voor een dure merknaam zoals Intel of Cisco waar een transceiver al snel meer dan € 300,- kost. Onze transceivers zijn compatible met alle netwerkstandaarden en worden geproduceerd volgens uiterst strenge specificaties en zijn dus zeer betrouwbaar, maar wel tegen een betaalbare prijs!

Bestel SFP transceivers gemakkelijk online

Op al onze producten zit 2 jaar garantie en de transceivers zijn zelfs voorzien van onze unieke Uptimed® compatibiliteitsgarantie. Dit houd in dat mocht een transceiver onverhoopt niet werken in uw apparatuur, dan zorgen wij voor een oplossing! We hebben een eigen magazijn en een grote voorraad aan transceivers, maar ook 10g netwerkkaarten, producten kunnen dus vaak de volgende werkdag al geleverd worden.

Mocht je eerst wat advies nodig hebben over de juiste oplossing voor jouw netwerk, neem dan even contact op, we staan je graag te woord en kunnen hulp bieden bij het kiezen van de juist transceivers.