Sluiten
...

1G SFP Multi-Mode Transceivers

Uptimed ® | Altijd verbonden met de snelheid van het licht | Vanaf € 13,95

Kenmerken 1G SFP Multi-Mode Transceivers

  1. Beschikbaar in deze varianten:

    - Uptimed 1G SFP SX 850nm 550m Transceiver - Universeel *
    - Uptimed 1G SFP SX 850nm 550m Transceiver - Cisco Compatible

    * Onze transceivers zijn vendor-lock vrij en universeel voor onderstaande merken behalve HP & Intel.

  2. Uptimed Transceivers zijn compatible met de meest gangbare merken:

    Aerohive Chelsio Cisco (incl Meraki) DELL D-Link
    Finisar Juniper LANCOM Linksys Mellanox
    Meraki MikroTik NETGEAR QNAP Qlogic
    Quanta Solarflare SonicWALL SuperMicro Synology
    TP-Link Ubiquiti Uptimed Watchguard Zyxel
  3. Voorzien van de unieke Uptimed® Compatibiliteitsgarantie. Mocht een transceiver onverhoopt niet werken in uw apparatuur dan helpen we u met een passende oplossing
  4. Geschikt voor 24/7 gebruik in bedrijfskritische omgevingen door extra groot temperatuurbereik van 0 tot 70°C
    Voorzien van DOM voor het monitoren van belangrijke functionaliteit
  5. Al onze transceivers zijn compatible met alle Uptimed 10G SFP+ Netwerkkaarten
  6. Schokbestendige, antistatische verpakking voor veilig transport
    Inclusief 2 jaar volledige garantie

Uitleg gebruikte termen

Term Betekenis
1G, 10G Snelheid, 1G is ± 110 MB/s, 10G is ± 1100 MB/s
SFP, SFP+ Form factor
SR, LR, SX, LX SR: 10G Short-Range over MMF
LR: 10G Long-Range over SMF
SX: 1G Short-Range over MMF
LX: 1G Long-Range over SMF
LC Type connector
850nm, 1310nm Golflengte
SMF, MMF SingleMode Fiber, MultiMode Fiber
300m, 550m, 10km Maximale afstand
DOM Digital Optical Monitoring (o.a. temperatuur)

Extra informatie over compatibiliteit SFP Transceivers

Helaas zijn transceivers (ook bekend als GBIC's, modules, optics) & switches, net als inktpatronen & printers, soms voorzien van een vendor lock. Dit betekent dat de modules soms niet werken in apparatuur van een ander merk.

Alle Uptimed producten zijn vendor lock vrij en universeel voor de aangegeven merken behalve Cisco, HP & Intel. Helaas maken deze fabrikanten gebruik van een vendor-lock en daar bieden we specifiek gecodeerde transceivers voor aan.

Bestel Uptimed Transceivers

Type Prijs Aantal Stock
10G SFP+ SR 850nm 300m - Universeel
€ 21,45
(€ 25,95 incl BTW)
10+
10G SFP+ SR 850nm 300m - Universeel - 10 Pack - 10% Korting!
€ 193,02
(€ 233,55 incl BTW)
10+
10G SFP+ SR 850nm 300m - Cisco Compatible
€ 21,45
(€ 25,95 incl BTW)
10+
10G SFP+ SR 850nm 300m - Intel Compatible
€ 21,45
(€ 25,95 incl BTW)
10+
10G SFP+ SR 850nm 300m - HP Compatible
€ 27,23
(€ 32,95 incl BTW)
9
10G SFP+ LR 1310nm 10km - Universeel
€ 49,55
(€ 59,95 incl BTW)
10+
10G SFP+ LR 1310nm 10km - Cisco Compatible
€ 49,55
(€ 59,95 incl BTW)
10+
1G SFP SX 850nm 550m - Universeel
€ 13,95
(€ 16,88 incl BTW)
Niet op voorraad
Verwacht:
25-12-18
1G SFP SX 850nm 550m - Cisco Compatible
€ 13,95
(€ 16,88 incl BTW)
Niet op voorraad
Verwacht:
25-12-18
1G SFP LX 1310nm 10km - Universeel
€ 16,49
(€ 19,95 incl BTW)
10+
1G SFP LX 1310nm 10km - Cisco Compatible
€ 16,49
(€ 19,95 incl BTW)
10+