Sluiten
...

10G SFP+ Multi-Mode Transceivers

Uptimed ® | Altijd verbonden met de snelheid van het licht | Vanaf € 21,45

Bestel Uptimed 10G SFP+ MultiMode Transceivers

Type Prijs Aantal Stock
10G SFP+ SR 850nm 300m - Universeel
€ 21,45
(€ 25,95 incl BTW)
10+
10G SFP+ SR 850nm 300m - Universeel - 10 Pack - 10% Korting!
€ 193,02
(€ 233,55 incl BTW)
10+
10G SFP+ SR 850nm 300m - Intel Compatible
€ 22,27
(€ 26,95 incl BTW)
10+
10G SFP+ SR 850nm 300m - HP Compatible
€ 27,23
(€ 32,95 incl BTW)
10+

Kenmerken 10G SFP+ Multi-Mode Transceivers

  1. Deze Transceivers zijn compatible met de meest gangbare merken:

    Aerohive Chelsio Cisco (incl Meraki) DELL D-Link
    HP / HPE * Finisar Intel * Juniper LANCOM
    Linksys Mellanox Meraki MikroTik NETGEAR
    QNAP Quanta Solarflare SonicWALL SuperMicro
    Synology TP-Link Ubiquiti Uptimed Watchguard
    Zyxel

    * Voor HP & Intel bieden we specifiek gecodeerde transceivers aan.

  2. Geschikt voor 24/7 gebruik in bedrijfskritische omgevingen door extra groot temperatuurbereik van 0 tot 70°C
    Voorzien van DOM voor het monitoren van belangrijke functionaliteit
  3. Al onze transceivers zijn compatible met alle Uptimed 10G SFP+ Netwerkkaarten
  4. Schokbestendige, antistatische verpakking voor veilig transport
    Inclusief 2 jaar volledige garantie
  5. Voorzien van de unieke Uptimed® Compatibiliteitsgarantie. Mocht een transceiver onverhoopt niet geaccepteerd worden in uw apparatuur dan helpen we u met een passende oplossing

Specificaties

Snelheid 10G (± 1100 MB/s)
Form Factor SFP+
Type MultiMode SR
Type connector LC
Golflengte 850nm
Maximale afstand 300 meter
DOM Ja

Extra informatie over compatibiliteit SFP+ Transceivers

Helaas zijn transceivers (ook bekend als GBIC's, modules, optics) & switches, net als inktpatronen & printers, soms voorzien van een vendor lock. Dit betekent dat de modules soms niet geaccepteerd worden in apparatuur van een ander merk.

Alle Uptimed producten zijn vendor lock vrij en universeel voor de aangegeven merken behalve HP & Intel. Helaas maken deze fabrikanten gebruik van een vendor-lock en daar bieden we specifiek gecodeerde transceivers voor aan.