Sluiten
...

10G / 25G / 40G Fiber MultiMode OM3 LC Patchkabels

Uptimed ® | Altijd verbonden met de snelheid van het licht

Bestel Uptimed MultiMode OM3 LC-LC Duplex Patchkabels

SKU

UP-OM3-LC-50

Variant

0.5 m

Prijs
€ 4,09
(€ 4,95 incl BTW)
Aantal

Voorraad
Verwacht:
13-10-22
SKU

UP-OM3-LC-100

Variant

1 m

Prijs
€ 5,33
(€ 6,45 incl BTW)
Aantal

Voorraad
2
SKU

UP-OM3-LC-150

Variant

1.5 m

Prijs
€ 5,74
(€ 6,95 incl BTW)
Aantal

Voorraad
16
SKU

UP-OM3-LC-200

Variant

2 m

Prijs
€ 6,16
(€ 7,45 incl BTW)
Aantal

Voorraad
20+
SKU

UP-OM3-LC-300

Variant

3 m

Prijs
€ 6,98
(€ 8,45 incl BTW)
Aantal

Voorraad
10
SKU

UP-OM3-LC-500

Variant

5 m

Prijs
€ 8,22
(€ 9,95 incl BTW)
Aantal

Voorraad
11
SKU

UP-OM3-LC-1000

Variant

10 m

Prijs
€ 11,53
(€ 13,95 incl BTW)
Aantal

Voorraad
10
SKU

UP-OM3-LC-1500

Variant

15 m

Prijs
€ 14,83
(€ 17,95 incl BTW)
Aantal

Voorraad
9
SKU

UP-OM3-LC-2000

Variant

20 m

Prijs
€ 18,14
(€ 21,95 incl BTW)
Aantal

Voorraad
10
SKU

UP-OM3-LC-2500

Variant

25 m

Prijs
€ 21,45
(€ 25,95 incl BTW)
Aantal

Voorraad
7
SKU

UP-LC-LC-COUPLER

Variant

Koppelstuk (verbind 2 OM3 kabels)

Prijs
€ 2,00
(€ 2,42 incl BTW)
Aantal

Voorraad
Verwacht:
13-10-22

Kenmerken OM3 Glasvezel Kabels

  1. Geschikt voor gebruik met alle SFP, SFP+, SFP28 & QSFP+ MultiMode Transceivers met een LC aansluiting
  2. Beschikbaar in de meest gangbare lengtes van 50 centimeter tot 25 meter voor gebruik in 19" racks of rack-to-rack verbindingen
    (Lengtes vanaf 25M op bestelling)
  3. Extra duurzaam door toepassing van een stevige maar soepele mantel van 3 millimeter (Extra sterke kevlar mantel of IP67 op bestelling)
  4. Makkelijk te verwerken door zeer kleine buigradius
  5. Geschikt voor 24/7 gebruik in bedrijfskritische omgevingen door extra groot temperatuurbereik van -40 tot 75°C
  6. De juiste kleurcodering volgens de The Fiber Optic Association standaard
  7. Zeer toekomstbestendig, deze kabels zijn ook geschikt voor 25G, 40G snelheden (10G tot 300 meter, 25G/40G tot 100 meter)
  8. Inclusief 2 jaar volledige garantie
  9. Benieuwd naar de verschillen tussen Fiber, Direct-Attach & CAT6A bekabeling? Bekijk onze vergelijkingstabel!
  10. Er is ook een koppelstuk beschikbaar, hiermee kunt u gemakkelijk 2 OM3 kabels met elkaar verbinden om zo een langere kabel te creëren

Specificaties

Snelheid 1G, 10G, 25G, 40G
Glasvezel core MultiMode
Kwaliteit OM3
Type connectoren LC - LC
Vezeluiteinde PC: Physical Contact (recht)
Diameter kern/omhulsel
(niet de buitenmantel)
50/125 μm
Aantal aders Duplex, 2 aderig
Buitenmantel 3mm LSZH (Low Smoke Zero Halogen)
Maximale lengte ± 300 meter op 10G
Kleur Aqua