Sluiten
...

10G / 40G LC & SFP+ / QSFP+ DAC Netwerkkabels

Uptimed® heeft een assortiment van LC glasvezel bekabeling en SFP+ Direct-Attach, Twinax oftewel DAC kabels. Verkrijgbaar in verschillende lengtes van 30 cm tot 25 m uit voorraad. Niet zeker welke bekabeling u nodig heeft? Bekijk eens onze vergelijking tussen de verschillende technieken.


40 Gigabit


De 10g netwerkkabels die wij aanbieden

Onze LC glasvezel bekabeling heeft een extra dikke mantel en is daarom makkelijk te verwerken. De kabel is van zeer hoge OM3 kwaliteit en dus toekomstbestendig. Om een verbinding te maken zijn 2 optische transceivers nodig en een kabel. De maximale lengte voor Multi-Mode is 300 meter, maar in Single-Mode kan de lengte oplopen tot wel 80 km!
Een SFP+ DAC twinax kabel is een koper kabel waar de SFP+ connectors al aan vast zitten, je hebt daardoor geen losse optische transceivers nodig en bespaard daardoor op de kosten, het nadeel is echter dat de lengte vrij beperkt is. Binnen het rack hoeft dit echter geen probleem te zijn, daar heb je vaak aan ongeveer 3 meter ruim voldoende.

10g bekabeling, maar dan betaalbaar

De kabels van Uptimed® worden speciaal voor ons geproduceerd volgende de hoogste specificaties en zijn daarom van zeer hoge kwaliteit en gaan lang mee. Onze kabels zijn compatible met zeer veel merken apparatuur, zie de productpagina's voor een uitgebreide tabel van merken.

Bestel glasvezel kabels gemakkelijk online

Bestel onze netwerkbekabeling en 10g switches gemakkelijk vanuit ons eigen magazijn en profiteer van levering de volgende werkdag! Voorzien van 2 jaar garantie. Kabels nodig die u niet op de website kunt vinden? Neem gerust contact met ons op, we kunnen praktisch elke soort glasvezel bekabeling leveren. Van eenvoudige Single-Mode kabel in 2 meter lengte tot lange 24-fiber, kevlar versterkte en weerbestendige kabel.