Sluiten
...

Uptimed Producten Bestellen

Winkelmandje

Mandje is leeg


Welkom in de webshop van Uptimed! Bestel hier al onze producten rechtstreeks vanuit ons magazijn.

Bij bestelling van een netwerkadapter geen verzendkosten! Transceivers vanaf 4 stuks.

Mocht u vragen hebben over uw bestelling neem dan contact met ons op via info@uptimed.nl


  • Binnen 24 uur verzekerd verzonden via PostNL
  • Niet tevreden? Geld terug!
  • Op alle producten zit 2 jaar volledige garantie
  • Geen lange reparaties, gewoon meteen nieuw
  • Veilig betalen via iDEAL of MisterCash
  • Meer dan 10 stuks van hetzelfde product nodig? Neem contact met ons op voor een offerte

* Let op: bij de meeste concurrerende merken zijn de transceivers niet inbegrepen in de prijs!
Type Prijs Aantal Stock
UP-10G-S-X520-2SFP+ (excl Transceivers)
€ 149,95
(€ 181,44 incl BTW)
10+
UP-10G-S-X520-2SFP+1 (incl 1 SFP+ Transceiver)
€ 166,95
(€ 202,01 incl BTW)
10+
UP-10G-S-X520-2SFP+2 (incl 2 SFP+ Transceivers)
€ 183,95
(€ 222,58 incl BTW)
10+
Type Prijs Aantal Stock
UP-10G-S-X540-2RJ45
€ 156,98
(€ 189,95 incl BTW)
5
OP=OP
Type Prijs Aantal Stock
UP-10G-S-X550-2RJ45
€ 173,51
(€ 209,95 incl BTW)
10+
Type Prijs Aantal Stock
UP-10G-W-TN4010-1RJ45
€ 79,00
(€ 95,59 incl BTW)
10+
* Let op: bij de meeste concurrerende merken zijn de transceivers niet inbegrepen in de prijs!
Type Prijs Aantal Stock
UP-CX3PRO-SP-SFP+ (excl Transceiver)
€ 99,00
(€ 119,79 incl BTW)
10+
UP-CX3PRO-SP-SFP+1 (incl 1 SFP+ Transceiver)
€ 115,66
(€ 139,95 incl BTW)
10+
Type Prijs Aantal Stock
Starter Kit 1 - Office, 3 Workstations
€ 949,00
(€ 1.148,29 incl BTW)
Niet op voorraad
Starter Kit 2 - Office, 3 Workstations & 1 NAS/Server
€ 1.099,00
(€ 1.329,79 incl BTW)
Niet op voorraad
Starter Kit 3 - Datacenter, 3 Servers
€ 999,00
(€ 1.208,79 incl BTW)
Niet op voorraad
Type Prijs Aantal Stock
10G SFP+ SR 850nm 300m - Universeel
€ 21,45
(€ 25,95 incl BTW)
10+
10G SFP+ SR 850nm 300m - Universeel - 10 Pack - 10% Korting!
€ 193,02
(€ 233,55 incl BTW)
10+
10G SFP+ SR 850nm 300m - Cisco Compatible
€ 21,45
(€ 25,95 incl BTW)
10+
10G SFP+ SR 850nm 300m - Intel Compatible
€ 21,45
(€ 25,95 incl BTW)
10+
10G SFP+ SR 850nm 300m - HP Compatible
€ 27,23
(€ 32,95 incl BTW)
10+
10G SFP+ LR 1310nm 10km - Universeel
€ 49,55
(€ 59,95 incl BTW)
5
10G SFP+ LR 1310nm 10km - Cisco Compatible
€ 49,55
(€ 59,95 incl BTW)
5
1G SFP SX 850nm 550m - Universeel
€ 13,95
(€ 16,88 incl BTW)
10+
1G SFP SX 850nm 550m - Cisco Compatible
€ 13,95
(€ 16,88 incl BTW)
10+
Type Prijs Aantal Stock
1G SFP to 1G Copper RJ45 - Universeel
€ 23,93
(€ 28,95 incl BTW)
7
10G SFP+ to 2.5/5/10G Copper RJ45 - Universeel
€ 53,68
(€ 64,95 incl BTW)
9
Type Prijs Aantal Stock
ES-16-XG
€ 446,24
(€ 539,95 incl BTW)
1
ES-16-XG met Uptimed® Silent Kit
€ 599,95
(€ 725,94 incl BTW)
1
Type Prijs Aantal Stock
CRS317-1G-16S+RM
€ 289,00
(€ 349,69 incl BTW)
5
Type Prijs Aantal Stock
Aanbieding: 30 cm
€ 3,51
(€ 4,25 incl BTW)
10+
OP=OP
50 cm
€ 4,09
(€ 4,95 incl BTW)
10+
1 m
€ 5,33
(€ 6,45 incl BTW)
10+
1.5 m
€ 5,74
(€ 6,95 incl BTW)
10+
2 m
€ 6,16
(€ 7,45 incl BTW)
Niet op voorraad
Verwacht:
25-06-18
3 m
€ 6,98
(€ 8,45 incl BTW)
4
5 m
€ 8,22
(€ 9,95 incl BTW)
Niet op voorraad
Verwacht:
25-06-18
10 m
€ 11,53
(€ 13,95 incl BTW)
3
15 m
€ 14,83
(€ 17,95 incl BTW)
10+
20 m
€ 18,14
(€ 21,95 incl BTW)
7
25 m
€ 21,45
(€ 25,95 incl BTW)
Niet op voorraad
Verwacht:
25-06-18
Type Prijs Aantal Stock
1 m
€ 24,75
(€ 29,95 incl BTW)
Niet op voorraad
Verwacht:
25-06-18
2 m
€ 28,88
(€ 34,95 incl BTW)
10+
3 m
€ 32,19
(€ 38,95 incl BTW)
1
Verwacht:
25-06-18
Type Prijs Aantal Stock
UP-40G-S-XL710-2QSFP+ (excl Transceivers)
€ 321,49
(€ 389,00 incl BTW)
10
Type Prijs Aantal Stock
2 m
€ 49,55
(€ 59,95 incl BTW)
3
3 m
€ 57,81
(€ 69,95 incl BTW)
3