Uptimed 10G SFP+ Fiber Patchkabels
Altijd verbonden met de snelheid van het licht

Kenmerken

  1. Beschikbaar in de meest gangbare lengtes van 30 centimeter tot 25 meter voor gebruik in 19" racks of rack-to-rack verbindingen
    (Lengtes vanaf 25M op bestelling)
  2. Extra duurzaam door toepassing van een stevige maar soepele mantel van 3 millimeter (Extra sterke kevlar mantel of IP67 op bestelling)
  3. Zeer kleine buigradius van maar 2 centimeter
  4. Geschikt voor 24/7 gebruik in bedrijfskritische omgevingen door extra groot temperatuurbereik van -40 tot 75°C
  5. De juiste kleurcodering volgens de The Fiber Optic Association standaard
  6. Zeer toekomstbestendig, deze kabels zijn ook geschikt voor 40G & 100G snelheden (10G tot 300 meter, 40G/100G tot 100 meter)
  7. Inclusief 2 jaar volledige garantie

Specificaties

  • Snelheid: 10 / 40 / 100 Gigabit
  • Connectoren: LC-LC
  • OM3 50/125 μm
  • Duplex, MultiMode Fiber
  • Kleur: Aqua
  • Compatible met alle merken

Productcodes

  • UP-CBL-LC-XXXX

De XXXX in de code geeft de lengte in centimeters aan, beschikbaar zijn:

  • UP-CBL-LC-30
  • UP-CBL-LC-50
  • UP-CBL-LC-100
  • UP-CBL-LC-150
  • UP-CBL-LC-200
  • UP-CBL-LC-250
  • UP-CBL-LC-300
  • UP-CBL-LC-350
  • UP-CBL-LC-400
  • UP-CBL-LC-500
  • UP-CBL-LC-1000
  • UP-CBL-LC-1500
  • UP-CBL-LC-2000
  • UP-CBL-LC-2500