Uptimed 10G Fiber LC Patchkabels
Altijd verbonden met de snelheid van het licht

Kenmerken

  1. Geschikt voor gebruik met alle SFP, SFP+, XFP, QSFP, QSFP+ & QSFP28 MultiMode Transceivers met een LC aansluiting
  2. Beschikbaar in de meest gangbare lengtes van 30 centimeter tot 25 meter voor gebruik in 19" racks of rack-to-rack verbindingen
    (Lengtes vanaf 25M op bestelling)
  3. Extra duurzaam door toepassing van een stevige maar soepele mantel van 3 millimeter (Extra sterke kevlar mantel of IP67 op bestelling)
  4. Zeer kleine buigradius van maar 4 centimeter
  5. Geschikt voor 24/7 gebruik in bedrijfskritische omgevingen door extra groot temperatuurbereik van -40 tot 75°C
  6. De juiste kleurcodering volgens de The Fiber Optic Association standaard
  7. Zeer toekomstbestendig, deze kabels zijn ook geschikt voor 40G & 100G snelheden (10G tot 300 meter, 40G/100G tot 100 meter)
  8. Inclusief 2 jaar volledige garantie
  9. Benieuwd naar de verschillen tussen Fiber, Direct-Attach & CAT6A bekabeling? Bekijk onze vergelijkingstabel!

Specificaties

  • Snelheid: 1 / 10 / 40 / 100 Gigabit
  • Connectoren: LC-LC
  • OM3 50/125 μm
  • Duplex, MultiMode Fiber
  • LSZH Mantel
  • Kleur: Aqua
  • Compatible met alle merken
Term Betekenis
1G, 10G Snelheid, 1G is ± 110 MB/s, 10G is ± 1100 MB/s
LC Type connector
OM3 Kwaliteit van glasvezel
50/125 μm Diameter kern/omhulsel (niet de buitenmantel)
Simplex, Duplex 1 ader of 2 aders
LSZH Bij brand: Low Smoke Zero Halogen

Productcodes

  • UP-CBL-LC-XXXX

De XXXX in de code geeft de lengte in centimeters aan, beschikbaar zijn:

  • UP-CBL-LC-30
  • UP-CBL-LC-50
  • UP-CBL-LC-100
  • UP-CBL-LC-150
  • UP-CBL-LC-200
  • UP-CBL-LC-250
  • UP-CBL-LC-300
  • UP-CBL-LC-350
  • UP-CBL-LC-400
  • UP-CBL-LC-500
  • UP-CBL-LC-1000
  • UP-CBL-LC-1500
  • UP-CBL-LC-2000
  • UP-CBL-LC-2500